Pro
vodu

Chceme usnadnit řešení problémů
s vodou v obcích i krajině.

  1. Obce, neziskovky, firmy a další organizace mohou
    přihlásit situaci, s níž si neví rady.
  2. Soutěžící vypracují návrhy řešení (projekty),
    z nichž ty nejlepší postoupí do finále.
  3. Autoři nejlepších řešení získají Cenu Nestlé
    v podobě 30 tisíc, 20 tisíc a 10 tisíc Kč.
Situace k řešení
Trápí vaši obec problémy s vodou? Ať už se jedná o sucho, povodně, splach půdy z polí, čištění vody nebo využití dešťové vody, pomůžeme vám najít řešení. Popište a zaregistrujte svou situaci do soutěže Pro vodu 2017. Soutěžící ji zpracují jako projekt a vy zdarma získáte návrhy řešení (projekty) včetně dokumentace.
Soutěž Pro vodu 2017
Zapoj se do soutěže! Díky tobě budou v obcích lépe zacházet s vodou a zároveň máš šanci vyhrát až 30 tisíc Kč. Vyber si některou z reálných situací nebo navrhni vlastní inovativní nápad. Jdi do toho na vlastní pěst nebo přizvi další kreativce. Využij rady mentorů, dolaď svůj projekt na workshopech. Odevzdej ho a zvítěz.
 
Inspirace
Zajímá vás, jak lépe zacházet s vodou? Díky soutěži Pro vodu jsme objevili spoustu zajímavých a mnohdy netradičních řešení. V této sekci najdete vybrané soutěžní projekty z minulých ročníků. Nechte se inspirovat.
 
Soutěž Pro vodu vyhlašuje Nadace Partnerství za finanční podpory Nestlé.

 


Nadace Partnerství
 pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby a inspiraci ze zahraničí. Podporuje kvalitní veřejná prostranství, zelené stavění, vzdělávání, zeleň ve městě i v krajině, zklidňování dopravy, šetrnou turistiku a ochranu přírody. Každoročně vyhlašuje oblíbenou celostátní anketu Strom roku, založila tradici Festivalu otevřených sklepů, v Brně postavila vzdělávací centrum Otevřená zahrada určené pro environmentální vzdělávání žáků škol, dospělých i studentů univerzit.

www.nadacepartnerstvi.czDalší aktivity Nadace Partnerství

Publikace Než nastanou deště 
Seminář hospodaření s vodou v krajině 
Vzdělávací centrum Otevřená zahrada

 
 

Nestlé
je přední světovou potravinářskou firmou, podnikající v oblasti výživy a zdravého životního stylu. V Česku NESTLÉ vyrábí v závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky ORION, BON PARI a JOJO a ve slovenské Prievidzi vyrábí výrobky MAGGI. Ze svých závodů v zahraničí dováží řadu dalších značkových výrobků (NESCAFÉ, kojeneckou výživu NESTLÉ ad.). Společnost Nestlé si je vědoma své zodpovědnosti v oblasti hospodaření s vodou. Čistá a dostupná voda má pro ni zásadní význam. Na vodu se celosvětově soustřeďuje společensky odpovědné podnikání Nestlé, tzv. vytváření sdílených hodnot („Creating Shared Value“).

www.nestle.cz
Kontakt

Nadace Partnerství
Údolní 33
602 00 Brno

web: www.soutezprovodu.cz
facebook: www.facebook.com/soutezprovodu
e-mail: provodu@nap.cz