Workshopy

Plánované události:

Workshop „Jak na prezentaci, která vyhrává?“

Kdy: 27. a 28. února 2017, 9:00-18:00 (každý tým si může vybrat jeden z termínů)
Kde: Nadace Partnerství, Centrum Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno 602 00 

Školení prezentačních dovedností připraví účastníky na finální vystoupení před odbornou porotou. Finále se bude konat 9. března 2017, kde cílem každého z projektů je soutěž vyhrát. Aby se tak stalo, musí projekty přesvědčit o jedinečnosti jejich řešení, srozumitelně komunikovat své silné stránky a celkově zanechat nezapomenutelný dojem. Školení poskytne účastníkům návod, jak připravit takovou prezentaci z hlediska obsahu, vizuality slidů a samotného přednesu. Obsahem jsou maximálně praktická cvičení se zpětnou vazbou a předání teoretických poznatků. Díky tomu budou účastníci schopni vylepšit vlastní prezentaci a simulovat její finální přednes na konci připraveného školení.

Lektorka: 
Michaela Palatá
Michaela přináší dlouholeté zkušenosti v oblasti marketingu, vzdělávání a interní komunikace. V roli manažera interní komunikace a PR pro Johnson & Johnson řídila projekty a aktivity zaměřené na posilování interní komunikace a budování firemní kultury pro téměř 400 zaměstnanců regionu střední a východní Evropy. Vedla projekt vzdělávacího e-learningového portálu pro zákazníky, který získal několik ocenění a zefektivnil výuku začínajících kardiochirurgů v Evropě. Jako kouč pomáhá s efektivní komunikací klientům v Německu, Francii a Asii. Je členkou start-upového akcelerátoru Xport při Vysoké škole ekonomické v Praze. 

Komu je workshop určený:
Finalistům soutěže Pro vodu - uzavřená skupina.

Přihlašte svůj tým na jeden z termínů

Termín: 27. února 2017Termín: 28. února 2017


 

Proběhlé události: 

Workshop „Vím, jak šetřit vodou. Co vy na to?“

Kdy: 16. listopadu 2016, 10:00-13:00
Kde: Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno

Máte nápad, jak lépe zacházet s vodou? Řešíte některou ze zadaných situací? Získejte zpětnou vazbu od zkušených odborníků ještě před finálním odevzdáním soutěžního projektu.
 

Mentory budou:

Tomáš Havlíček - vodohospodář, jednatel a projektant Atelieru Fontes.

Michal Kriška - odborník na problematiku vegetačních kořenových čistíren, čištění odpadních vod a mokřadních systémů.

Vlastimil Rieger - odborník na zelené stavění a využívání dešťové i šedé vody.

Komu je workshop určený:

Všem zájemcům o účast v soutěži Pro vodu 2017. Prosíme o přípravu pětiminutové prezentace vašeho projektu k němuž následně dostanete zpětnou vazbu. Na každý projekt bude prostor 45 min.
Svoji účast potvrďte na email: provodu@nap.cz!

Workshop „Od nápadu k realizaci“

Kdy: 13. října 2016, 13:30-15:00
Kde: Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno

Seznamte se s možnostmi, jak lépe zacházet s vodou (modelová participativní hra). Získejte infomace, jak nápad posunout směrem k realizaci. Získejte informace o nově vzniklé skupině Young Water Professionals Czech Republic (YWP CZ) organizace Asociace pro vodu ČR. Workshop probíhá v rámci festivalu Ekofilm.

Komu je workshop určený:

Všem zájemcům o účast v soutěži Pro vodu 2017.
Svoji účast potvrďte na email: provodu@nap.cz!

Soutěž Pro vodu vyhlašuje Nadace Partnerství za finanční podpory Nestlé.

 


Nadace Partnerství
 pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby a inspiraci ze zahraničí. Podporuje kvalitní veřejná prostranství, zelené stavění, vzdělávání, zeleň ve městě i v krajině, zklidňování dopravy, šetrnou turistiku a ochranu přírody. Každoročně vyhlašuje oblíbenou celostátní anketu Strom roku, založila tradici Festivalu otevřených sklepů, v Brně postavila vzdělávací centrum Otevřená zahrada určené pro environmentální vzdělávání žáků škol, dospělých i studentů univerzit.

www.nadacepartnerstvi.czDalší aktivity Nadace Partnerství

Publikace Než nastanou deště 
Seminář hospodaření s vodou v krajině 
Vzdělávací centrum Otevřená zahrada

 
 

Nestlé
je přední světovou potravinářskou firmou, podnikající v oblasti výživy a zdravého životního stylu. V Česku NESTLÉ vyrábí v závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky ORION, BON PARI a JOJO a ve slovenské Prievidzi vyrábí výrobky MAGGI. Ze svých závodů v zahraničí dováží řadu dalších značkových výrobků (NESCAFÉ, kojeneckou výživu NESTLÉ ad.). Společnost Nestlé si je vědoma své zodpovědnosti v oblasti hospodaření s vodou. Čistá a dostupná voda má pro ni zásadní význam. Na vodu se celosvětově soustřeďuje společensky odpovědné podnikání Nestlé, tzv. vytváření sdílených hodnot („Creating Shared Value“).

www.nestle.cz
Kontakt

Nadace Partnerství
Údolní 33
602 00 Brno

web: www.soutezprovodu.cz
facebook: www.facebook.com/soutezprovodu
e-mail: provodu@nap.cz