Workshopy

Workshop „Od nápadu k realizaci“

Kdy: 13. října 2016 (konkrétní datum ještě upřesníme)
Kde: Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno

Seznamte se s možnostmi, jak lépe zacházet s vodou. Získejte inspiraci i infomace, jak nápad posunout směrem k realizaci. Najděte si parťáky do týmu.

Komu je workshop určený:

Všem zájemcům o účast v soutěži Pro vodu 2017. 

 

Workshop „Mám supr nápad. Co na něj říkáte?“

Kdy: listopad 2016 (konkrétní datum ještě upřesníme)
Kde: Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno

Máte nápad, jak lépe zacházet s vodou? Řešíte některou ze zadaných situací? Získejte zpětnou vazbu od zkušených odborníků ještě před finálním odevzdáním soutěžního projektu.

Komu je workshop určený:

Všem zájemcům o účast v soutěži Pro vodu 2017.
 

Workshop „Jak na prezentaci, která vyhrává?

Kde: Nadace Partnerství, Centrum Otevřená zahrada, Údolní 33, Brno 602 00 (konferenční sál)
Kdy: březen 2017 (konkrétní datum ještě upřesníme)

Školení prezentačních dovedností soutěže Pro vodu připraví účastníky na finální vystoupení před odbornou porotou. Finále se bude konat 22. března 2017, kde cílem každého z projektů je soutěž vyhrát. Aby se tak stalo, musí projekty přesvědčit o jedinečnosti jejich řešení, srozumitelně komunikovat své silné stránky a celkově zanechat nezapomenutelný dojem. Školení poskytne účastníkům návod, jak připravit takovou prezentaci z hlediska obsahu, vizuality slidů a samotného přednesu. Obsahem jsou maximálně praktická cvičení se zpětnou vazbou a předání teoretických poznatků. Díky tomu budou účastníci schopni vylepšit vlastní prezentaci a simulovat její finální přednes na konci připraveného školení.

Komu je workshop určený:

Finalistům soutěže Pro vodu - uzavřená skupina.

Soutěž Pro vodu vyhlašuje Nadace Partnerství za finanční podpory Nestlé.

 


Nadace Partnerství
 pomáhá lidem pečovat o životní prostředí. Poskytuje jim k tomu granty, odborné služby a inspiraci ze zahraničí. Podporuje kvalitní veřejná prostranství, zelené stavění, vzdělávání, zeleň ve městě i v krajině, zklidňování dopravy, šetrnou turistiku a ochranu přírody. Každoročně vyhlašuje oblíbenou celostátní anketu Strom roku, založila tradici Festivalu otevřených sklepů, v Brně postavila vzdělávací centrum Otevřená zahrada určené pro environmentální vzdělávání žáků škol, dospělých i studentů univerzit.

www.nadacepartnerstvi.czDalší aktivity Nadace Partnerství

Publikace Než nastanou deště 
Seminář hospodaření s vodou v krajině 
Vzdělávací centrum Otevřená zahrada

 
 

Nestlé
je přední světovou potravinářskou firmou, podnikající v oblasti výživy a zdravého životního stylu. V Česku NESTLÉ vyrábí v závodech ZORA Olomouc a SFINX Holešov cukrovinky ORION, BON PARI a JOJO a ve slovenské Prievidzi vyrábí výrobky MAGGI. Ze svých závodů v zahraničí dováží řadu dalších značkových výrobků (NESCAFÉ, kojeneckou výživu NESTLÉ ad.). Společnost Nestlé si je vědoma své zodpovědnosti v oblasti hospodaření s vodou. Čistá a dostupná voda má pro ni zásadní význam. Na vodu se celosvětově soustřeďuje společensky odpovědné podnikání Nestlé, tzv. vytváření sdílených hodnot („Creating Shared Value“).

www.nestle.cz
Kontakt

Nadace Partnerství
Údolní 33
602 00 Brno

web: www.soutezprovodu.cz
facebook: www.facebook.com/soutezprovodu
e-mail: provodu@nap.cz